NUOTRAUKŲ GALERIJA


              Įmink lėlių teatro paslaptį.... Išvyka į Dusetų dailės galeriją 2015-05-07

                                          JURGINIŲ MUGĖ 2015


                                   Akcija "DAROM 2015"


Akimirkos iš viktorinos ,,Tark žodelį, tark dar vieną“ (2015-03-26)                               Akimirkos iš popietės "Mes lietuviai"


                           SPORTINĖS DIENOS "ŽIEMOS LINKSMYBĖS" AKIMIRKOS

Gražų ir nešaltą sausio 28 - osios rytą, būrys Lopšelio - darželio vaikučių su savo auklėtojomis ir jų padėjėjomis skubėjo į darželio kiemą. Linksmai pasimankštinę, vaikučiai išbandė jėgas įvairiose rungtyse, linksmai važinėjosi rogutėmis, voliojosi sniege, bėgiojo ir ....ieškojo paslėpto lobio! 
             Kalėdinės linksmybės  2014-12-19


                                          Svečiuose Amsis!


Minėdami Tarptautinę tolerancijos dieną – kartu kūrėme TOLERANCIJOS KNYGELES !

Mažiems vaikams -  ikimokyklinukams ir priešmokyklinukams  - nelengva suvokti Tolerancijos sąvoką. Tad šiais metais, įsitraukdami  į Tarptautinės Tolerancijos dienos paminėjimą, išbandėme daug formų ir būdų. Obelių lopšelio-darželio grupių auklėtojos Jolanta Kulienė, Violeta Piskarskienė ir Ina Kondratienė savo grupėse lapkričio 10-14 d. organizavo veiklas, kurių metu mažiesiems  pabandė atskleisti žodžio „tolerancija“ prasmę ir reikšmę.
    Patys mažiausieji (lopšelinukai) tolerantiškumą bandė suvokti per lytėjimo ir spalvų pojūčius. Klausė pasakų apie įvairių tautų žmones, stebėjo paveikslėlius, kuriuose buvo pavaizduoti skirtingų rasių žmonės. Lietė rankytes (pagamintas grupėje iš įvairios tekstūros, medžiagos). Pagaliau priėmė visus žmones su įvairių spalvų rankytėmis į bendrą draugystės ratelį. 
      Priešmokyklinukai tolerancijos sąvoką geriausiai suvokė kalbėdami apie gyvūnus. Nagrinėdami temą - „Senelio kieme“, jie, remdamiesi sava patirtimi, aiškino, kad kartais gimsta gyvūnėliai su trimis kojytėms arba su viena ausimi... Tačiau mes juos mylime tokius, kokie yra ir globojame juos dar labiau. Taip ir su žmonėmis: jokiu būdu nesijuokiame iš kitokio nei visi, o priimame jį tokį, koks yra... 


                                 Sportinis šeimų turnyras

Lopšelyje - darželyje spalio 26d. Tarybos iniciatyva, vyko sportinis šeimų turnyras.

Į Obelių sporto klubą („Žaliąją“) susirinko gausus žmonių būrys. Tai buvo šeimų atstovai iš visų trijų darželio grupių. Turnyrą pradėjome apšilimu - sportine mankšta. Susiskirstę į dvi komandas, žvaliai nusiteikę, su nuotaikingomis pertraukėlėmis, rungėmės dvi valandas. Pertraukų metu vaikučius labiausiai viliojo batutas. Užuot pailsėję, mažieji sportininkai linksmai šokinėjo. Turnyrą vedė "Drugelių" grupės auklėtoja J. Kulienė. Tikimės, kad sportinis šeimų turnyras lopšelyje - darželyje taps tradiciniu įstaigos renginiu. Džiaugiamės, kad turnyre dalyvavo visų lopšelio - darželio grupių šeimų atstovai. Sportinės šventės staigmena - Sporto klubo vadovo V. Jocio ir rajono Tarybos nario R. Kundelio apsilankymas bei jų įsteigtos dovanos.

Ačiū visiems dalyvavusiems!

L/d Tarybos pirmininkė Violeta Piskarskienė.


                                Spalis - sveikatingumo mėnuo!

" Augu sotus, žvalus ir sveikas!" - taip pavadintas renginių ciklas, skirtas vaikų sveikos gyvensenos įgūdžių ugdymui(si).

Spalio mėnesį mūsų darželyje vyko: • Siužetinės rytmetinės mankštos ( salėje - atsakinga auklėtoja J. Kulienė)

• Kūrybinių darbelių iš vaisių ir daržovių paroda „ Rudens kraitelė“ ( " Boružėlių" grupėje - atsakinga auklėtoja K. Jasinevičienė)

• Parodėlė „ Į svečius pas moliūgėlį“ ( " Nykštukų" grupėje - auklėtojos V. Piskarskienė ir R. Mekuškienė)

• Judrusis rytmetis“ Tabal tabal, vabalai“( "Boružėlių" grupėje - svečiuose Marijaus mamytė L. Jocienė)

 • Rytmetis  „ Linksmoji lysvė“ ( salėje - atsakinga auklėtoja I. Kondratienė)


                                                     Siužetinės rytmetinės mankštos


Judrusis rytmetis“ Tabal tabal, vabalai“ - "Boružėlių" grupėje. Svečiuose Marijaus mamytė L. Jocienė                                  Rytmetis " Linksmoji lysvė"Rugsėjo 1-oji - " Sveikas, darželi!"